Witamy w biurze prasowym Magazynu Akademickiego "Koncept"- największego miesięcznika studenckiego
Sztuka zaangażowana we współczesne problemy
Do 22.09 w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie można jeszcze obejrzeć bardzo ciekawe wystawy. Idąc z duchem czasu, łączą one różne dyscypliny sztuki, by dotrzeć do widzów i pobudzić ich wyobraźnię oraz wrażliwość na problemy współczesności. Obecna wystawa w CSW skłania do refleksji nad światem przyrody, w którym człowiek nie jest dominującym punktem odniesienia.
Lajfstajl
2019-10-10, 15:21
Bory Tucholskie czyli urlop nad leśnym jeziorem
Wielu nie wyobraża sobie wakacji bez szumu fal. Inni nie mogą żyć bez górskich wędrówek, a jeszcze inni bez żagli na dużych mazurskich jeziorach. Jednak to nie jedyne formy spędzania urlopu, które proponuje Polska turystyka. Bo równie dobrze można wybrać się na pieszą wycieczkę, odpoczywać na leśnych plażach przy brzegu jeziora, a następnie płynąć łódką na drugą stronę akwenu. Tak jest w Borach Tucholskich.
Lajfstajl
2019-08-02, 15:42
Kaszubska podróż, czyli z wiatrem Zatoki Puckiej
Kaszuby to nie tylko plaże. Ilu z Was słyszało o języku kaszubskim, ciekawej architekturze, specyficznej kulturze i skomplikowanej historii tych ziem? Zapraszamy na wycieczkę po malowniczych zakątkach Polski!
Lajfstajl
2019-05-28, 12:23
Milordzie ten pociąg się rusza!
Gdy myślę ruch, widzę rozwój. Żyją w symbiozie, a jeden jest dla drugiego warunkiem sine qua non. Oczywiście wydawać by się mogło, że mój pogląd łatwo podważyć: „Przecież śmiesznym byłoby, gdyby każdy mój ruch był postępem w jakąś stronę” – możecie pomyśleć. Faktycznie, być może na polu działania homo sapiens nie jest to tak widoczne, lecz tu skupię się na sztuce dziesiątej muzy. Bo już od 120 lat, w którąkolwiek stronę by się nie ruszyła, rozwija nie tylko siebie, ale przede wszystkim nas.
Lajfstajl
2019-05-24, 12:36
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies