Witamy w biurze prasowym Magazynu Akademickiego "Koncept"- największego miesięcznika studenckiego
Na dachu świata
Jerzy Natkański urodził się 16 marca 1954 r. w Gdyni. Jest absolwentem turystyki na AWF w Krakowie. Góry poznał na każdym możliwym poziomie – od turysty, przez przewodnika bieszczadzkiego i biegi górskie, po liczne wyprawy w Himalaje. Należy do Klubu Wysokogórskiego w Warszawie. Wspinał się we wszystkich najwyższych pasmach świata. Był kierownikiem czterech wypraw unifikacyjnych „Polskiego Himalaizmu Zimowego” – na Manaslu, Dhaulagiri, Broad Peak i K2. Był wiceprezesem i sekretarzem generalnym PZA. Od 2004 roku jest dyrektorem Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.
Wywiad
2019-06-11, 14:16
Z Liverpoolem do końca życia
Jerzy Dudek jest przedostatnim Polakiem, który wzniósł puchar Ligi Mistrzów. Zrobił to po jednym z najbardziej spektakularnych finałów w historii tych rozgrywek, gdy w 2005 roku jego FC Liverpool pokonał AC Milan, a on został bohaterem meczu. Co ciekawe, Dudek kilka tygodni temu znów grał przeciwko Milanowi w meczu piłkarskich legend. Mecze Liverpoolu często śledzi z loży honorowej dla byłych piłkarzy i czeka na kolejny triumf zespołu „The Reds” w Lidze Mistrzów.
Wywiad
2019-05-27, 16:51
Internet zaprzeczył ideałom Oświecenia
Giganty cyfrowe automatyzują nasze zachowania, zarazem dając nam złudzenie podmiotowości. Rozum naukowo-techniczny stworzył dodatkową rzeczywistość cyfrową, która czyni świat społeczny coraz bardziej nieprzejrzystym.
Wywiad
2019-05-22, 09:54
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies